1985 Yılında Kayseri Yeni Sanayi Sitesinde kurulan KARTALLAR DORSE & DAMPER ürün gamı ve makine parkını genişleterek,2003 yılından itibaren Kayseri Organize Sanayi Bölgesindeki 12.500 m2 alana sahip fabrikasında üretimlerinedevam etmektedir. Kaya Tipi Damper,Hafriyat Tipi Damper,Küvet Tipi Damper,Dorse Damper,Küvet Tipi Dorse Damper,Kuru Yük Dorse,Tentenli Treyler çeşitleriyle hizmet veren firmamız,Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla ürünlerimizi geliştirerek taşıma sektörünün ihtiyaçlarına göre üretim yapmaktadır.

KARTALLAR DORSE & DAMPER,yönetim ve calışanlarının sahip olduğu müşteri odaklı misyonu ve ürün kalitesinden edinilen yeni kazanımları en kısa sürede ürünün gerçek sahibi tüketiciye yansıtma ilkesi ile çalışmalarına devam etmektedir.
Firmamız,üretim sürecinin her aşamasında kaliletli malzeme kullanmayı ve kalileti işçiliği taahhüt eder.Bu taahhüdü ise sahip olduğunu ISO 9001-2008,TSE,CE, TSEK ve satış sonrası hizmet yeterlilik belgeleri ile kanıtlamıştır.

Vizyonumuz: Yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin takipçisi olarak ürün kalitemizi sürekli iyileştirmek,ihracata yönelik çalışmalarımızla ülkemizin döviz girdisini arttırmak ve yeni yatırımlara paralel istihdam alanları oluşturmaktır.
Misyonumuz: Ür-ge ve Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerimizin farklı talep ve kullanım amacına uygun,dünya startdartlarında,estetik,ergonomik,insan ve çevre dostu ürünler üretmektir.